songulusu

Song itibaren Mitrofankasy, Chuvashia, Rusya, 429525 itibaren Mitrofankasy, Chuvashia, Rusya, 429525

Okuyucu Song itibaren Mitrofankasy, Chuvashia, Rusya, 429525

Song itibaren Mitrofankasy, Chuvashia, Rusya, 429525

songulusu

Bir yaratıcı süreç ile ilgilenen herkes için bir kitap gerekir.

songulusu

Böyle yaratıcı bir yazarın gözünü açan bir kitap. Beş yaşında bir çocuğa ne olacağı hakkında daha fazla şey öğrenmek istedim ve annesi 11x11 "odaya hapsolmuştu. Öyküyü tüm hayatını harcayan beş yaşındaki Jack anlatıyor Aslında anneye ve oğluna olan şey kabustan bir şeydir, ancak günlük yaşamı okuyucular için acı tatlı ve eğlenceli görünür; Jack'in masum bakış açısı bir şekilde dehşetlere bir filtre koyar. Odadan her şeyi ilk kez deneyimlediği gerçek dünyaya kaçın.Tüm dünya hakkındaki fikri sadece tuzağa düştüğü Oda'ydı ve şimdi topluma uyum sağlamak için mücadele ediyor. modern toplum fark etmezdi ve işleri zor yoldan öğrenir: neden bir arıyı evcilleştiremediğiniz veya neden sadece mağazalardan oyuncak alamadığınız gibi şeyler Çok eğlenceli bir kitaptı ve bana bunun ne olacağını hayal etmemi sağladı dünyayı ilk kez görmek gibi olmak.

songulusu

Bu kitabın kapağını okumadan önce uzun süre sevmiştim ve kapak-başı yargılama problemine rağmen, bu sefer içeride olmasını istediğim sezgim haklıydı. Bu kitabı farklı kişilikleri için sevdim, kitabın her bölümü bir öncekinden beklenmedik bir şekilde takip etti. Bu kitabın akıllı olduğunu düşündüm, ancak kibirli akıllı değil, sadece benzersiz ve düşünceli. Devam et, zaten oku!

songulusu

Bu kitabın harika bir hikayesi vardı ama tıbbi jargon benim için çok grafikti ve genellikle klinisyen olmayanlar için çok fazla teknik ayrıntıya girdi.

songulusu

Bu kitap, hem günlük yürüyüşler hem de daha uzun parkurlar arayanlar için önerilen zamların iyi bir taslağını sunuyor. Yükseklik hakkında ayrıntılar ve patikalarda nelerin görüntülenebileceği hakkında fıkralar sağlar. Büyük Smokey Dağları Milli Parkı'ndaki patikalara çarpmak isteyen herkes için şiddetle tavsiye edilir. Ayrıca, ayrıntılı yükseklik kontur çizgileri içeren bir National Geographic haritası satın almayı unutmayın.