learistocrat

Gadi Russell Russell itibaren 39040 Belprato BZ, İtalya itibaren 39040 Belprato BZ, İtalya

Okuyucu Gadi Russell Russell itibaren 39040 Belprato BZ, İtalya

Gadi Russell Russell itibaren 39040 Belprato BZ, İtalya

learistocrat

Bu kitaptan çok şey öğrendim. Bence birden fazla okuma gerektiriyor.

learistocrat

Okulda Conrad'ın Karanlığın Kalbini okuduğumun belirsiz anılarım var ve incelemelerde sık sık karşılaştırıldığında Wonder State'i gördüm. Bence Patchett'in hayalini kurduğu bir şey, yüz yıldan daha uzun bir süre önce karanlık bir ayak parmağıyla neredeyse kıyaslanamaz. Ayarlar, hikayenin hızı ve muhteşem karakterler sonunda bu hikayeyi sıradan bir kurgudan daha fazlası haline getiriyor. Dr. Marina Singh'in tıbbi kariyeri korkunç bir hal aldığında, büyük bir ilaç şirketi için araştırmacı olarak rüzgar alır. Amazon'da bir iş arkadaşı öldükten ve orada bulunan araştırma merkezini kontrol ettikten sonra Marina, eski bir tıp fakültesi profesörü Dr. Annick Swenson'un çalışmasını kontrol etmek için gönderilen bir sonraki araştırmacı olma rolüne itilir. MN'nin Eden Prairie'deki bir mutfakta oturan Marina'yı, Karen Eckman'a kocası Anders'in nereye gömüldüğünü öğreneceğini, kendisini yerliler ve yabancılar arasında ormanın derinliklerinde bulan Marina'ya söylemenin ilginç olduğunu düşündüm. Sonla biraz uğraştım, ama genel olarak, bu yolculuğu tarif etmek biraz zor, ama çok değerli buldum.

learistocrat

Bu biyografi, şimdiye kadar okuduğum herhangi bir kaya biyografisinden uzakta kıtalar. Müzisyenin yaşam tarzının normal tuzakları: seks, uyuşturucu ve üst raf likörü, Hersh'in yaratıcı sürecine tesadüfi. Ortalama rock yıldızının "edebi" çabalarını karakterize eden duruş, öz-önem ve isim düşürmeden özgür olan Hersh, kendisini evrende zaten var olan şarkılar için bir kanal olarak sunuyor. Bunun yerine, kendisi ve grup arkadaşları arasındaki sevgi dolu, ailesel ilişki, büyük bir yaratıcı çaba ile gelen hissin mükemmelliği ve bipolar bozukluğunun müzikal sürece getirdiği karanlık notalar onun temalarıdır. Hersh'nin dünya görüşü çok farklı, sorgulamayı düşündüğü şeyler çok şaşırtıcı (Binalar. Binaları kim sorguluyor?), Yönünü belirlemesine yardımcı olan sıra dışı arkadaşlar (Betty, yaşlanan sessiz film yıldızı okul arkadaşı ve mihenk taşı öne çıkıyor gerçek hayat karakteri) ve bir "rock yıldızından" beklediği iddiasının üzerinde durma yeteneği, sadece incelenmekle kalmayıp aynı zamanda okumak için gerçekten heyecan verici bir hayatın ana hatlarını verir. Diğer insanların hayatlarının nasıl şekillendiğine göz atmak için biyografileri okudum. Bunun şekli gerçekten eşsiz.

learistocrat

Robert McCloskey çocuklar için harika kitaplar yaptı. İyi görünüyorlardı, iyi okuyorlardı. Hatta iyi kokuyorlardı. McCloskey'in kitaplarının çoğu, çok küçük çocuklar düşünülerek yazılmıştır ve hepsi de haklı olarak klasiktir. "Homer Price", 15-20 sayfadan daha uzun ve meta vandalizm eylemleri yapan muazzam tırtılların resimlerini içermeyen ilk kitaplardan biriydi ve hem ideal bir basamak taşı hem de nasıl olursa olsun eğlenceli bir okuma Uzun zamandır büyük çocuk kitapları okuyorsun. Şu anda açım, şu çörekleri düşünüyorum.

learistocrat

Felsefi düşünce üretilirken okuyucu eğlendirilebilir. Çok iyi okudum.