johnpdunnigan

John Dunnigan Dunnigan itibaren 5452 Dorf, Avusturya itibaren 5452 Dorf, Avusturya

Okuyucu John Dunnigan Dunnigan itibaren 5452 Dorf, Avusturya

John Dunnigan Dunnigan itibaren 5452 Dorf, Avusturya

johnpdunnigan

Hayatım boyunca neredeydin ve seni okumak neden bu kadar uzun sürdü? Bu kitapla ilgili her şeyi sevdim. Hatta neredeyse Andevai gibi büyüdüm. Kedi benim zihinsel kayda değer kurgusal karakterlerimde ve dünya binasında. Oh, dünya binası çok güzel ve karmaşık. Birisi bana bu alternatif tarihe tren bileti alabilir mi? Söz veriyorum sana geri ödeyeceğim! Tamam, şimdi 2 numaralı kitabı okumam gerekiyor

johnpdunnigan

Seni düşündürüyor. Bu değişikliklerin bazılarını görmek için etrafta olmayı umuyorum. Diğerleri, o kadar emin değilim. Yazılarını seviyorum. Akıllı hissettiriyor b / c Karmaşık fiziği tarif etmede çok iyi!

johnpdunnigan

Bunu başarmak için mücadele etti. Yazar öylesine can sıkıcı bir hikaye anlatmak takdir etmek zordu. Film çok kötüydü, 10 dakika sonra kapandı!

johnpdunnigan

Bu romandaki karakter gelişimini çok sevdim. Karakterler büyüyor ve değişiyor ve her zaman tahmin edilemezler. Cesur karakterlerin zayıf anları vardır; bencil olanlar beklenmedik nezaket gösterir. Lina'nın annesi kesinlikle bu hikayenin kahramanı. O, çocukları için her şeyi feda eden, onları en kötü durumlarda teşvik eden en iyi anne. Yabancılara ve hatta düşmanlarına karşı merhameti, mide bulandırıcı olmadan ilham veriyor. Son elli sayfayı gözyaşlarımdan zar zor okuyabiliyordum. Bu hikayenin çoğu yürek kırıcı, ama kesinlikle okunmaya değer. Bu romanı kesinlikle çok sevdim.

johnpdunnigan

This was sitting by my bed for about a year and I was reluctant to start it for two reasons: I wasn't sure I was all that interested in Mencheres, and the cover is so awful I felt embarrassed to pick it up. However, I can now admit my doubts were unwarranted. Mencheres is lovely, and once started, I couldn't put his story down. Kira was a great heroine - I don't usually like the heroines in PNRs - and it was fabulous to see how strong she was all the way through, with no contrived angsty subplots. Finding out about Mencheres makes me want to reread Cat and Bones so I can fill in the blanks about him. This also has the bonus of Vlad, and I'll be moving on to his story soon. I loved it, but I'm still taking a star off for the cringeworthy cover - ugh.