grzegorz_ae

Grzegorz Mackiewicz Mackiewicz itibaren Bradmore, Nottingham, Nottinghamshire NG11 6PE, İngiltere itibaren Bradmore, Nottingham, Nottinghamshire NG11 6PE, İngiltere

Okuyucu Grzegorz Mackiewicz Mackiewicz itibaren Bradmore, Nottingham, Nottinghamshire NG11 6PE, İngiltere

Grzegorz Mackiewicz Mackiewicz itibaren Bradmore, Nottingham, Nottinghamshire NG11 6PE, İngiltere

grzegorz_ae

Her zaman bu kitap dizisi veya yazı stili ve arsa için fikirlerinin biteceğini düşünmüştüm ve çok gerçekçi olmayacaktı ve sıkıcı olacaktı. hala karmaşık ve dolambaçlı bir plana devam ediyor ve hala olası hikaye çizgilerini açığa çıkarıyor. Şahsen tüm iyi şeylerin sona ermesi gerektiğini hissediyorum ve çok iyi bir şey olabilir, bu yüzden umarım P.C. ve arsa olası satışlar bitmeden ve çok karmaşık ya da çok basit hale gelmeden önce diğer tüm kitapları aynı standartta tutar.

grzegorz_ae

Kağıt Kapakları Kaya Jenny Hubbard By "Özetle" özeti ... Çocuklar ... özel okul ... boğulma ... yalan söylüyor! Bu kitabı okuduktan sonra düşüncelerim ... Neden bazı açılış cümleleri bana sadece şarkı söylüyor ... Baştan beri bu kitabı okumayı seveceğimi biliyordum! Maceracı, üzgün, kafa karıştırıcı ve daha fazlasıydı. Yapılan seçimler iyi değildi ... Thomas'ın neden öldüğünü hala bilmiyorum ... ve altın çocuk Alex'in ... çok fazla sırrı vardı. Bayan Dovecott için üzgünüm ama aynı zamanda onun öğretisine hayran kaldım. Hikayesinin bitme şeklini beğenmedim. Bu kitap hakkında neyi sevdim ... Alex'in potansiyeli? Hmmm ... Sevmediğim şey ... Bu basit ... son? Hala ne olduğunu merak ediyorum. Son düşünceler ... Yatılı bir okulda yaşanan kötü bir olay trajediye yol açar. Karakterler bu üzücü hikayenin anahtarıdır. Bu kitap hakkındaki düşüncelerimi affedin ... onlar rastgele!