benthomas

Ben Thomas Thomas itibaren San Isidro, Caldas, Boyacá, Kolombiya itibaren San Isidro, Caldas, Boyacá, Kolombiya

Okuyucu Ben Thomas Thomas itibaren San Isidro, Caldas, Boyacá, Kolombiya

Ben Thomas Thomas itibaren San Isidro, Caldas, Boyacá, Kolombiya

benthomas

Bu kitap bana votka içerken, baca gibi sigara içerken ve insanlara karartıcı derken, kendimi samimiyette kundaklamak istiyor.

benthomas

Uzun zamandır Harlequin la Harlequin'den bir romantizm okumamıştım ve bu bir sürprizdi. Bu, hem arsa hem de karakter gelişimi konusunda iyi konsantre bir şekilde yazılmış, duygusal aşk eşyalarına güzel bir şekilde dokunmuş ... Lucinda Brant, bu kadar iyi bir iş çıkardı. !

benthomas

bu harika bir okuma! temalar arasında anlatma, okula gitme ve tabii ki inekler sayılabilir. tekrarlayan yapı, izleyiciler için iyi bir kaçış sağlar.

benthomas

Dan Brown hakkında ne söyleyeceksin, ama kitabı havaalanında zaman geçirmeye yardımcı oldu ve harika bir kapı durağı oluşturdu. Ender's Game havalimanında zaman geçirebilir, ancak kapı önü olarak değersizdir.

benthomas

Bu hikayedeki genç çocuğun aşk hakkında öğrendiklerini tamamen seviyorum. Bütün gençler okumalı.

benthomas

3,5 yıldız. Bu tür kitapları çok seviyorum. Başka bir kişi hakkında bilgi sahibi olduğum yerde, başka bir ülkede yaşayan, zor bir hayat sürdü ve önlerindeki engelleri aştı. Bence bu bir öğretim deneyimi ve içimde daha güçlü bir ruh ve daha nazik bir insanı inşa ediyor. Amerika, kültürlerin ve dinin bu kadar erimiş bir tenceresidir, bence Amerikan halkının kuşattığı farklılıkları öğrenmeye devam etmeliyiz, böylece birbirimizi hoşgörülü ve anlayışlı olabiliriz. Bu kitaptan keyif almamın bir başka nedeni de kültür ve toprak farkını öğrenmekti. Farklı bir şekilde yaşadığımız inanılmaz ... Florida, Vietnam ile karşılaştırıldığında tropikal bir bölge. Su aygırlarının arkasında yürürken zor günlere kıyasla sahilde içecekler içeren klimalı evler. Bu kitap bana Vietnam savaşını daha iyi anlamamı sağladı. Savaşın öncülünü anladığım için şimdi biraz daha ödev yapmayı planlıyorum.

benthomas

İlk başta kitaba girmekte zorlandım ama bir kez okuduğumda hiç vakit kaybetmeden okudum. Kitap olmasını beklediğim her şey değildi ama genel olarak çok memnun oldum. Karakterler ve davranışları ile ilgili olabilirken, bazen ikisini de şapşalmak istedim. Sondan biraz memnun kalmadım çünkü daha fazla bilmek istedim. Lulu ve ailesi ile biraz asılı kalmış gibi hissettim. Sonuçta, iyi bir okuma olsa.

benthomas

كـ اسمه بالضبط "متعة الحديث" كتاب لايُمل أيام الاختبارات ، أوقات السفر ، أوقات الانتظار القصيرة ... تستطيع قراءته في أي وقت وأي مكان (: