reinjr

Rein Design Studio Design Studio itibaren 8000 Mali Orehek, Slovenya itibaren 8000 Mali Orehek, Slovenya

Okuyucu Rein Design Studio Design Studio itibaren 8000 Mali Orehek, Slovenya

Rein Design Studio Design Studio itibaren 8000 Mali Orehek, Slovenya

reinjr

Bu kitabı otobüste bir koltukta buldum, ikinci sınıf lisesinde. Benim için orada gelecekten gelen bir eşcinsel-koruyucu melek tarafından bırakılmış olmalı. Karanlık, güzel, zeki ve waaaay, piyangodan daha iyi lanet ediyor, bu dünyadaki kadın Holden Caufield'in kitabı. Uğursuz ve komik, bunu aşağı indirmeye cüret ediyorum.

reinjr

Translating...

reinjr

Agatha Christie kitaplarını seviyorum! Bunu iki kez okudum: -

reinjr

Karen, bunu dinledim, bence harika bir okuma, ama neye benzediğini görmek için basılı baskıyı da almak istiyorum. Metne eşlik edebilecek şeytanların ve diğer çizimlerin görüntülerini hayal edebiliyorum. Bunun gerçekten komik olduğunu düşündüm. Orada YA yaktı gibi herhangi bir rock müzik nerds için kesin bir okuma. Tüm grup ve sahne isimlerini seviyorum. Keşke Chi-mo'nun babasının ölümünde kesin bir kapanış olsaydı.

reinjr

Yıkık Çocuk şimdiye kadar okuduğum en iyi şortlardan biri. İyi iş, Blake. Ezdin, ahbap. Herkesin şu anda bu kitabı okuması gerekiyor.

reinjr

Bu sürükleyici bir romandı. Sahneyi hazırlayan ilk bölüm biraz yavaştı ve 'ok' gibiydi, ama sonra ok aldı ve ok gibi derinliklere vuruldum ve havaya çıkamadım! Paul'ün bu hikayeyi anlatmasını sevdim. Büyüleyici, daha önce böyle bir 'kutunun dışında' deneyimi vardı ve her hece zevk! Paul ve Kim'in hayatının hikayesini seviyorum. Dünyada iyi şeyler yapan iyi insanlar. Bir sonraki hikayenizi dört gözle bekliyoruz!