rusty9382

Gareth Van Vollenstee Van Vollenstee itibaren 9832 Berg ob Stall, Avusturya itibaren 9832 Berg ob Stall, Avusturya

Okuyucu Gareth Van Vollenstee Van Vollenstee itibaren 9832 Berg ob Stall, Avusturya

Gareth Van Vollenstee Van Vollenstee itibaren 9832 Berg ob Stall, Avusturya

rusty9382

Bu sadece Cilt 1 olduğu için Geoff, parçaları DC Universe'deki bu büyük sn-up goblenine kuruyor. Bunu okumak, Hawkman & Hawkgirl tarafından yaşayan yaşamlara ve onları çevreleyen kehanete olan ilgimi artırmıştı. Geoff'in Green Lantern'deki çalışması beni bir çocukluk kahramanı yeniden keşfetmeye getirdi. Cilt 2 ve Yeşil Fener: Bu yıl piyasaya sürülecek en Parlak Gün, bizim için hangi sürprizleri yaşayabileceğini keşfetmekten heyecan duyuyorum. En Parlak Gün Blackest Gecesi'nin hikayesini takip ederken, bu felaket olaydan sonra yapılan seçimlere ve onlardan kaynaklanan sonuçlara ışık tutuyor.

rusty9382

Bu kitap iyiydi. Matematiğin doğada nasıl ortaya çıktığı hakkında çok konuşacağını umuyordum, ama gerçekten matematiğin keşfedilip keşfedilmediği veya keşfedildiği konusundaki değişen felsefeler ve matematik tarihine kısa bir bakış açısı hakkındaydı. İlginçti ama harika değildi.

rusty9382

Bu sadece bu yıl okuduğum en iyi kitaplardan biri değil, HAYATIMDA okuduğum en iyi kitaplardan biri. Mükemmel edebiyat için geçerli olan tüm kelimeler Kaplan'ın Karısı: Güzel için geçerlidir. Akıllı. Wise. Yaşlı ruh. Kalp kırıcı. Yaratıcı. Gözyaşları, yüzümden aşağı, bu kitabın son sayfasında. Bu kitabın deneyimi, benim için, "şimdi BU BURADA her gün okumadığınız bir şey" in geniş uyanık sarsıntısı olan Middlesex veya All the King's Men'i okuma deneyimi gibiydi. (Bu tür kitapların, sanki evrendeki yazarları dışında var olan hikayelermiş gibi, kendilerine özgü bir yaşamları vardır, onlara bir gemi beklemektedir.) Téa Obreht'in yirmili yaşların ortalarında ve ortalarında olduğunu düşünmek klasik büyüklükte bir eser üretiyor ... Bundan sonra ne yazdığını görmek için sabırsızlanıyorum.

rusty9382

Bunu sevdim! Bayan Wood'un sinsi mizahına, akıllıca planlamaya ve genel eğlenceye bağımlıyım.

rusty9382

You'll recognize some of the characters and themes, but you will not find the show you loved within these pages.