joesanchezr

Jose Sanchez Sanchez itibaren Broadoak, Newnham, Gloucestershire GL14, İngiltere itibaren Broadoak, Newnham, Gloucestershire GL14, İngiltere

Okuyucu Jose Sanchez Sanchez itibaren Broadoak, Newnham, Gloucestershire GL14, İngiltere

Jose Sanchez Sanchez itibaren Broadoak, Newnham, Gloucestershire GL14, İngiltere

joesanchezr

bu serideki ikinci oldu. Bu gerçekten hoşuma gitti. üçüncü başladı bugün ve başka kimse bulamıyorum. bunlar iyi gizemler olduğu için çok kötü

joesanchezr

Daha önce bilmediğim bu kitaptan çok şey öğrendim, ancak organizasyon iğrençti. Ben de bir konuyla ilgili bir dizi indeks kartı derleyebildim, ancak pek çok yayıncının sadece kitapları olduğu gibi basmama izin vereceğini sanmıyorum. Yazar, araştırmasından bir anlatı oluşturmak için hiç çaba sarf etmedi, sadece ayrık bir düşünce ve izlenim birikintisi köşesi bastı ve bir şekilde ondan kaçtı. Sinir bozucu bir okuma.

joesanchezr

ben çocukken oku. Onu sevdim.

joesanchezr

Tanık korumasına çok farklı bir bakış.

joesanchezr

Biz bu tatile bizim çocuklar ile dinledi ve bir hit oldu. 3 saatlik Dr.Suess benzeri kafiye konusunda biraz şüpheliydim, ama okuyucu mükemmel bir iş çıkardı. Weston, her yaş için mükemmel, eğlenceli ve tuhaf bir hikayeyle mükemmel karakterler tanıtıyor. Çocuklarım üçten dokuza Katrina Katrell'ın maceralarından keyif aldılar ve ebeveynler bile rahatsız olmadı.

joesanchezr

İyi yazılmış, ancak Varlığın Dayanılmaz Hafifliği ile aynı sorunlardan muzdarip. Kitap o kadar duygusal ki, bittiğinde toplayabileceğim tek şey bir 'Hmm' idi. Rahatsız insanlar rahatsız edici şeyler yapıyor.

joesanchezr

Zor bir kitap. Başlangıçta okumaya devam etmek zor, ortada okumayı durdurmak zor, son bölümün ikinci bölümünü anlamak zor, son bölümde gözyaşlarını tutmak zor ve bu kitabın çirkin olduğunu söylemek zorluklar yaratıyor! : D Bu kitap önceki iki kitap kadar karanlık değil, ama yine de 'karanlık' bir kısım var. Sadece bu kitapta, Earthsea Cycle serisinin gerçekten sıradan bir klasik fantezi hikayesi olmadığını fark ettim. Çok ders buldum, alıntı kitabımda çok şey yazdım. Çoğu beni hayrete düşüren Ged takma adı Sparrowhawk'un sözleridir. Aynı 'deneyimi' yaşayacağımı bilen önceki iki kitabı yeniden okumak istiyorum. Son olarak, Mahda Books'un Ursula K. Le Guin'in diğer eserlerini yayınlayacağını umuyorum.

joesanchezr

This was an amazing story. The characters created by Silvey were rich and complex but believable characters. I found the story gripping me from the very beginning, and could not put this book down for 3 days, until I had devoured the entire story. The author weaves the story of Charlie and Jasper with such an Australian feel to it, I just loved every page. It was full of Australian humour and colloquialisms and the characters in the book were so lovable, in particular Jeffrey Lu. It was a shame he wasn't the main character in this book, perhaps Silvey would consider a spin off book with Jeffrey the star?? I absolutely loved this book, and will definitely pull it off the shelf and read it again in a few years time. This will no doubt be an Australian classic. It is no wonder it won awards!