nikvw

Nik Vandewyngaerde Vandewyngaerde itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Nik Vandewyngaerde Vandewyngaerde itibaren Texas

Nik Vandewyngaerde Vandewyngaerde itibaren Texas

nikvw

Kovboyları seviyorum ve bu kitap teslim edildi. Beni meşgul eden birçok unsur vardı. Kusurlu ve huysuz kovboy / kahramanımız ilginç, sinir bozucu ve seksi idi. Sonuçta çok iyi bir okuma.

nikvw

Uzun zamandır okuduğum en iyi hikayelerden biri. Ana karakterleri çok sevdim - hem iyilik hem de aldatmaca dolu. Kitap bittiğinde çok net bir şekilde bir netice olduğunu öğrenene kadar. Umarım bu kadar iyi olur!

nikvw

Batı'nın tarihi ilgi çekici, iyi araştırılmış ve rahatsız edici bir okuma. Başlangıçta Colorado Gold Rush hakkında yazmayı planlıyorum (CA'dan geliyor, hiç duymadım, ama aslında '49er versiyonumuzdan daha fazla insan çekti), Batı çayır ve ovalarda rota boyunca uzanmak için daha çekici bir hikaye buldu. Colorado eyaletleri. Bu bölge, yüzyıllar boyunca bölgeyi işgal eden birkaç Kızılderili kabilesinin vatanıydı (bazıları diğerlerinden daha yakın olsa da - Yerli olmayanların Hintlilerin tarih öncesi, kültürdeki değişiklikler, göçler vb. ?) Bu kabileler son zamanlarda at olmuşlardı. Batı, iki "vizyonu", atların avlanması için ova otlarının “yakıtı” nı kullanan atlı Kızılderililer ile başlangıçta ovaları öncelikle gidilecek bir yer olarak gören Anglo Amerikalılar'ın karşıtlığı altına hücumun yükselen refahı. Bununla birlikte, zamanla beyazlar aradaki bölgelere yerleşti ve iki grup ovalar için hangi insan "vizyonunun" kazanacağı konusunda savaştıkça "Hint Savaşları" na neden oldu. Batı, Meksika'da olanlardan farklı olarak (bir dereceye kadar) bir uzlaşma olabileceği konusunda oldukça kötümser. Kendim, bilmiyorum. Gerçekten asla bilemeyiz, ancak Sand Creek ve diğer yerlerdeki vahşi katliamların önlenemeyeceğini hayal etmek zor. Çok nesnel bir hesap; tarih genellikle kendisi için konuşur.

nikvw

İnanılmaz ... aşk sevdi!

nikvw

Really stimulating, though-provoking, awe-inspiring, and a great story. Solaris is parts science fiction, horror, thriller, and love story, and ends with what has to be the best closing line in the history of story telling. I would love to be able to read the original Russian (er, Polish) script, to get a feel for how much of the English version style is translated from the original, and how much was added by the translator. In any case, you'd never stop to wonder if it was written in a different language, except for a slight coloring of thoughts and ideas that, if anything, only heightens the atmosphere of adventure in a deeply foreign place that all science fiction seeks to capture. Awesome.