eber_freitass

Eber Freitas Freitas itibaren Healy, AK, Birleşik Devletler itibaren Healy, AK, Birleşik Devletler

Okuyucu Eber Freitas Freitas itibaren Healy, AK, Birleşik Devletler

Eber Freitas Freitas itibaren Healy, AK, Birleşik Devletler

eber_freitass

Çok etkileyici

eber_freitass

Kuşkusuz Kesey, kültürlerarası devrimin en iyi edebi karakterlerinden bir avuç yarattı. Bu kitap beni neredeyse her bölüm için bir kere ağlatıyor.

eber_freitass

Bunu aldım çünkü en sevdiğim profesörlerimden birinin favorisi ve kısa bir süre sonra okul için buna ihtiyacım olacağını öğrendim. Bazı insanlar Middlemarch'ı yavaşça buluyor çünkü bir hikayenin çok olduğunu hissetmiyorlar, ama katılmıyorum. Middlemarch'ın hızlı bir okuma olmadığı veya en kolay olmadığı doğrudur. Sanırım bitirmek bir aydan fazla sürdü. Eliot, bu romanda sosyal sözleşmeler, romantizm, bilginin değeri (veya eksikliği) ve kültürlü olma ve politika gibi birçok konuyu kapsıyor. Ayrıca kitabın birçoğunu karakterlerini geliştirmeye adadı ve bu yüzden romandan çok daha fazla keyif aldım. Hepsine ne olacağını umursadım ve çok ilgilendim ve kendimi onlarla ilgili buldum. Bazı yönlerden arsa bir pembe diziye benziyordu, ama bunun iyi bir şey olduğunu düşündüm çünkü karakterlerine daha fazla derinlik vermesine izin verdi. Bunu okurken çok büyülenmiş ve dalmış hissettim. Ayrıca çok iyi yazılmış bulduğumu ve Eliot'un bazı derin açıklamalar yaptığını söyleyebilirim. Ayrıca, bu iyi bir ektir çünkü iyi dipnotlara sahiptir. Regency romantizm bulunan okuyucular ve iyi karakter geliştirmeyi seven insanlar bundan gerçekten zevk alacaklar.

eber_freitass

hayaletler, kılıçlar, daha ne istersiniz?

eber_freitass

Dave Eggars size önsözde ne elde ettiğinizi söyler: muhtemelen gözyaşlarınızı hareket ettirecek 100 güzel yazılmış ve hareketli sayfa, ardından bazen ilginç, bazen anlayışlı, genellikle çok daha az ilgi çekici hikaye anlatımı. Bu kitabı almamanız gerektiği anlamına gelmiyor. Aksine, tükenip kütüphaneden çıkarın. Sadece ikinci yarıya hazırlıklı olun.