andreiam_cinegrafia

Andreia Marqu Marqu itibaren Chak Churavan Pur, Uttar Pradesh 228151, Hindistan itibaren Chak Churavan Pur, Uttar Pradesh 228151, Hindistan

Okuyucu Andreia Marqu Marqu itibaren Chak Churavan Pur, Uttar Pradesh 228151, Hindistan

Andreia Marqu Marqu itibaren Chak Churavan Pur, Uttar Pradesh 228151, Hindistan

andreiam_cinegrafia

Translating...

andreiam_cinegrafia

Bunu Çin'deyken okudum ve bu kitabı benim için yaptı. 8 anne / kız anlatıcıdan farklı bakış açılarını seviyorum. Çin kültürü hakkında daha çok şey öğrenmeyi seviyorum. Bu kitabın varlığına sevindim.

andreiam_cinegrafia

yine, bu roman sadece cehennem için son destandaymış gibi hissediyordu, çünkü kart gerçekten serisini bırakamıyor. emin olmak için eğlenceli ve iyi yazılmıştı. okuyucu bu hikayede dink'i bir tür kahraman olarak görür, ancak ender hala kurtarıcıdır. pun amaçlı. kartın oldukça dindar bir adam olduğu biliniyor ve kitaplarında ve benzeri şeylerde dini imalar bulmaya çalışıyorum. açıkçası, burada olabildiğince uygun kutsal yazıları seçer ve bu, zeck'in ne söyleyeceğinden daha az göründüğü ve daha fazla kart takma önemsiz olduğu noktaya gelir; yine de, dindar sanrılı çocuğa, büyük ölçüde babasının etkisi altında, şehitlik yaparak ve babasının şiddetine veya bilinçsizce annesine böyle bir şiddet hissetmemesi için acı çektiğine dair güzel bir resim çiziyor. ilginç. Kartın dini kartı oynayacağından emin değildim (haha, tekrar yaptım) ve bir şekilde zeck aldım ya da zeck tamamen dönüştüyse. spoiler: ikincisi gerçekleşti, ancak dönüşüm kelimesi biraz güçlü. daha ziyade, kartın sonunda bildiklerini göstermek için ender gösterisi vardı. kitap çoğunlukla diyalogdu, ancak bu kısa bir hikayede beklenecekti. bu konuda akıl almaz veya bükülmüş veya karmaşık bir şey yoktu (o polysyndeton'a bakın. çok kötü bir şiir yazmıyorum), ancak Noel Baba, Sinter Klaas, Eski Saint Nick, vb. ulusaldır ve Noel ya da Hıristiyanlıkla hiçbir ilgisi yoktur. biraz açık gibi görünüyor, ama aynı zamanda ortak bir yanlış anlama gibi görünüyor.

andreiam_cinegrafia

wow there is so much to know abt this man....recently watched the movie..Mongul...highly recomended!!!