azazel

Andrzej Sykut Sykut itibaren Chivli, Uttar Pradesh, Hindistan itibaren Chivli, Uttar Pradesh, Hindistan

Okuyucu Andrzej Sykut Sykut itibaren Chivli, Uttar Pradesh, Hindistan

Andrzej Sykut Sykut itibaren Chivli, Uttar Pradesh, Hindistan

azazel

Ne kadar muazzam bir kitap - ve Kansas'ın batı yarısı, toprağı ve halkının tanımlarıyla dikkat çekiyor. Capote, herhangi bir gerçek perspektif için biraz fazla yaklaşmış olabilir, ancak bu şimdiye kadar okuduğum en iyi yazılı kitaplardan biri.

azazel

Bu kitabı kim sevmiyor? Kim sana soruyorum?

azazel

Zimbabwe'nin (eski adıyla Rhodesia) savaşın parçaladığı bölgelerin zorlu ortamında yetişen ilginç bir anı. Yazı ilginç ama zamanla sıçramalar ve arsa eksikliği bu kitabı biraz dağınık hale getiriyor. İngiliz-Afrika’nın Afrika’da hükümete, politikaya ve çeşitli ırklara bakış açısını cesurca gösteriyor. Ancak, kendimi sık sık aileden ve onların bariz önyargılarından ve ana karakterin saflığından bir çocuk / ergen olarak sinirli olduğunu gördüm.

azazel

Elizabeth Zimmermann benim örgü gurum. Kim olduğunu gerçekten anlamadan önce öldü - ama rahatlatıcı sözleri ve sağduyuları, yıllar sonra gerçek anlamda çalıyor. TÜM kitaplarını tavsiye ediyorum, birinin diğerinden daha iyi olduğunu söyleyemem. O gerçekten bir dahi, radikal bir düşünürdü.

azazel

Translating...

azazel

Translating...

azazel

En iyilerinden biri - en iyisi değilse - orada yoga yapmak.

azazel

Bu kitabı sonuna kadar sevdim. "Sonra uyandı ve hepsi bir rüyaydı" dedi.

azazel

Oldukça basit, okuduğum en hareketli kitaplardan biri. Bu kitabı bitirdiğimde akla gelebilecek en derin katarsis duygusunu yaşadım. Aşık olduysan bunu oku.

azazel

İnsan ilişkisinin sınırları, tüm insanların bu konuda düşündüğü bir konudur. Hızlı değişimler, diğerlerinin yanı sıra, özellikle cinsel etik üzerine yapılan etik kriterleri de eleştirilerini değiştirmeye zorladı. Bir göçmen için diğerinden daha hızlı tezahür eder. Kitapta, bundan kaynaklanan bu değişim ve baş dönmesi fırtınasını görebiliriz.